Karel Oberthor - Dva koně

Litografie 90/133, 30x33 cm. Signováno dole uprostřed K.Oberthor. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

301023. Dva koně
Dražba ukončena:27.09.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč