Karel Oberthor - Cirkus

Litografie 16/50, 20x16 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 94. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

80087. Cirkus
Zbývá:11 dnů, 9 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 20.06.2022 9:33:40 4216