Karel Oberthor - Černé hříbě

Litografie 42/100, 20x44 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 73. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

73493. Černé hříbě
Dražba ukončena:16.03.2022 21:30:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč