Karel Oberthor - Černé hříbě

Nejdelší strana: 60 cm

Litografie 1/100, 19x45 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 73. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

105950. Černé hříbě
Dražba ukončena:26.11.2023 20:04:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč