Karel Oberthor - V zahradě Harlekýnů

Barevná litografie, 28x29,5 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno dole uprostřed a datováno 1970.

Pozn.: Rám v rohu otlučen, vzadu štítek s názvem díla, jménem autora.

762. V zahradě Harlekýnů
Dražba ukončena:27.11.2013 14:21:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč