Karel Novák - Mořský příboj

Olej na plátně, 60x110 cm. Signováno vpravo dole K. Novák. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1915-2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

32566. Mořský příboj
Dražba ukončena:30.05.2019 19:08:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč