Litografie, 21x30 cm. 109/110. Signováno vpravo dole tužkou Krael Nepraš 1992. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1932-2002
Český sochař, kreslíř, grafik, profesor Akademie výtvarných umění v Praze.
Vzdělávání: Akademie výtvarných umění v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč.