Karel Nejedlý

62320. Výlet

popis: Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vlevo dole K. Nejedlý. Rámováno.

o autorovi: 1873 - 1927
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Mařáka a Sequense. Maloval genrové obrazy, podobizny a krajiny. Vytvořil také řadu ilustrací a pohlednic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:49:53

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 21 000 Kč