Karel Nejedlý - Výlet

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vlevo dole K. Nejedlý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1873 - 1927
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Mařáka a Sequense. Maloval genrové obrazy, podobizny a krajiny. Vytvořil také řadu ilustrací a pohlednic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

62320. Výlet
Dražba ukončena:28.07.2021 19:49:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč