Karel Myslikovjan - Kytice mečíků

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Myslikovjan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 – 1961
Malíř. Studoval soukromě u O. Nejedlého na AVU v Praze. Věnoval se malbě beskydské krajiny (Frýdlant, Čeladná, Staré Hamry). Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách Městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí.

70502. Kytice mečíků
Dražba ukončena:19.12.2021 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč