Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Myslikovjan. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1911 – 1961
Malíř. Studoval soukromě u O. Nejedlého na AVU v Praze. Věnoval se malbě beskydské krajiny (Frýdlant, Čeladná, Staré Hamry). Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách Městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí.