Karel Müller - Prašná brána

Litografie, 38x28 cm, 28/120, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

955. Prašná brána
Dražba ukončena:26.03.2014 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.03.2014 8:44:38 283
500 Kč 31.01.2014 18:03:35 19