Karel Müller - Popeláři na Kampě

Litografie, 40x24 cm, 175/200, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

958. Popeláři na Kampě
Dražba ukončena:26.03.2014 19:41:13
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč