Karel Müller - Pohled z Kampy na Karlův most

Litografie, 24x35,5 cm, 1/10, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

963. Pohled z Kampy na Karlův most
Dražba ukončena:26.03.2014 19:39:51
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč