Kombinovaná technika, 22x42 cm. Signováno vpravo dole Marx. Rám, pasparta.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: 1928 – 2015
Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník. Studoval scénografii u F. Tröstera na DAMU v Praze. Působil v divadle Disk a v Hudebním divadle v Nuslích, byl výtvarníkem Československé televize v Praze a Divadla Jaroslava Průchy na Kladně. Vedle scénografie se zabýval i volnou malířskou tvorbou.