Karel Marx - Postavy

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 22x42 cm. Signováno vpravo dole Marx. Rám, pasparta.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 52 cm

 

o autorovi: 1928 – 2015
Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník. Studoval scénografii u F. Tröstera na DAMU v Praze. Působil v divadle Disk a v Hudebním divadle v Nuslích, byl výtvarníkem Československé televize v Praze a Divadla Jaroslava Průchy na Kladně. Vedle scénografie se zabýval i volnou malířskou tvorbou.

vydraženo
Karel Marx
89384. Postavy
Dražba ukončena:05.02.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 04.02.2023 11:29:24 11458
600 Kč 28.01.2023 8:58:01 551
500 Kč 26.01.2023 22:49:29 11458