Olej na kartonu, 18x13 cm a 20x15 cm. Signovány Marx. Rámováno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1928 – 2015
Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník. Studoval scénografii u F. Tröstera na DAMU v Praze. Působil v divadle Disk a v Hudebním divadle v Nuslích, byl výtvarníkem Československé televize v Praze a Divadla Jaroslava Průchy na Kladně. Vedle scénografie se zabýval i volnou malířskou tvorbou.