Karel Marx - Konvolut 2 prací - Václavské náměstí, Svatý Mikuláš

Olej na kartonu, 18x13 cm a 20x15 cm. Signovány Marx. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1928 – 2015
Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník. Studoval scénografii u F. Tröstera na DAMU v Praze. Působil v divadle Disk a v Hudebním divadle v Nuslích, byl výtvarníkem Československé televize v Praze a Divadla Jaroslava Průchy na Kladně. Vedle scénografie se zabýval i volnou malířskou tvorbou.

Karel Marx
89933. Konvolut 2 prací - Václavské náměstí, Svatý Mikuláš
Dražba ukončena:12.02.2023 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč