Karel Maleček - Dvojportrét

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole K. Maleček 2005. Rám, sklo.

o autorovi: 1917 – 2010
Malíř, studoval soukromě u prof. Skrbka. Na Karlově univerzitě v Praze vystudoval práva. Člen Nového sdružení pražských umělců a Tolerance 14, s nimiž vystavoval. Jeden obraz prodal u Sotheby´s.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

71669. Dvojportrét
Dražba ukončena:26.01.2022 23:00:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč