Karel Maixner - Přemysl Otakar II. - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 93x137 cm. Signováno vpravo dole K. Maixner. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1840 – 1881
Malíř, litograf, ilustrátor, bratr malíře Petra Maixnera. Studoval na pražské malířské akademii. Podílel se na některých významných zakázkách svého bratra Petra (výzdoba kostelů, křížová cesta). Nadaný litograf, významně se podílel na vydávání ilustrovaných časopisů Světozor, Květy a Vesmír.

69897. Přemysl Otakar II. - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:15.12.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč