Tempera, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Mahrla. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1911-1981
Architekt, sochař, malíř, fotograf a básník. Narodil se ve Dvoře Králové nad Labem. Studoval architekturu na AVU v Praze u profesora Josefa Gočára. Ve své malířské tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a zátiším.