Karel Mahrla - Valašská ves

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Mahrla 48, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1981

8131. Valašská ves
Dražba ukončena:22.02.2017 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč