Karel Mahrla - Předjaří

Olej na kartonu, 47x67 cm. Signováno vpravo dole Mahrla 44. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1981

33827. Předjaří
Dražba ukončena:26.06.2019 21:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (12.06.2019 23:26:12) 710
700 Kč 10.06.2019 15:58:08 4966