Karel Mahrla - Motiv z Malšovic

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Mahrla Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1911-1981

116124. Motiv z Malšovic
Dražba ukončena:12.05.2024 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (12.05.2024 21:23:37) 766
500 Kč 04.05.2024 21:58:07 9161