Karel Mahrla - Moře pod Vesuvem

Olejová tempera, 41x79 cm. Signováno vlevo dole K. Mahrla. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1981

300969. Moře pod Vesuvem
Dražba ukončena:23.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč