Karel Mahrla - Cypriše v Lovranu

Tempera, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Mahrla. Rámováno.

o autorovi: 1911-1981

305999. Cypriše v Lovranu
Dražba ukončena:01.09.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč