Karel Liška - Z kostela

Olej na překližce, 35x49 cm. Signováno vlevo dole K. Liška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1914 (Ukrajina) - 1987 (Německo)
Od roku 1919 žil v Československu. Studoval soukromě u malíře F. Jelínka, pak profesuru kreslení na ČVUT v Praze a PedF UK tamtéž. Maloval zejména krajiny, zátiší a podobizny. Věnoval se ilustraci a navrhoval divadelní výpravy. Byl profesorem grafické školy v Praze.
Roku 1969 emigroval do Německa.

99595. Z kostela
Dražba ukončena:23.07.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč