Karel Liška - Mořské pobřeží

Kombinovaná technika, 34x50 cm, signováno vpravo dole Liška, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 (Ukrajina) - 1987 (Německo)
Od roku 1919 žil v Československu. Studoval soukromě u malíře F. Jelínka, pak profesuru kreslení na ČVUT v Praze a PedF UK tamtéž. Maloval zejména krajiny, zátiší a podobizny. Věnoval se ilustraci a navrhoval divadelní výpravy. Byl profesorem grafické školy v Praze.
Roku 1969 emigroval do Německa.

14542. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:29.11.2017 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (29.11.2017 19:08:01) 2175