Karel Liebscher - Soubor 3 prací: Hrad Kašperk, Strakonice, Domažlice

3x xylografie, od 19x13 cm do 17x24 cm. Všechny signovány v tisku K. Liebscher. 2x rám, sklo. 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

47975. Soubor 3 prací: Hrad Kašperk, Strakonice, Domažlice
Dražba ukončena:16.09.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.08.2020 20:06:24 7243