nesignováno - Živá příroda

Olej na dřevě, 28x38 cm, nesignováno, rám.

nesignováno
14963. Živá příroda
Dražba ukončena:30.11.2017 21:24:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:29 000 Kč