Karel Laube - Žně na Vysočině

Olej na plátně fixováném na kartonu, 43x61 cm. Signováno vpravo dole K. Laube. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1888 – 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

110167. Žně na Vysočině
Dražba ukončena:21.01.2024 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč