Karel Laube - U lodí

Olej na plátně, 45x65 cm. Signováno vlevo dole Laube 60. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 – 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

30845. U lodí
Dražba ukončena:24.04.2019 18:12:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč