Karel Laube - Na dvorku

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole K. Laube. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1888 – 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

105857. Na dvorku
Dražba ukončena:19.11.2023 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč