Karel Laube - Na břehu jezera

Olej na plátně, 37x60 cm. Signováno vlevo dole K. Laube. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1888 – 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

95385. Na břehu jezera
Dražba ukončena:24.05.2023 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč