Karel Laube - Horský potok

Olej na plátně, 52x70 cm. Signováno vpravo dole K. Laube 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1888 – 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

88022. Horský potok
Dražba ukončena:18.12.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč