Karel Laube - Břízy na vysočině

Olej na desce, 17x15 cm. Signováno vlevo dole K. Laube. Rám.

o autorovi: 1888 – 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

20454. Břízy na vysočině
Dražba ukončena:31.05.2018 19:09:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč