Karel Laštovka - Z cyklu "Válka"

Litografie, 66x49 cm. Signováno tužkou vpravo dole K. Laštovka. Volný list na sololitové desce krytý plexisklem.

Pozn.: Číslováno.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

doporučujeme
84222. Z cyklu "Válka"
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč