Karel Laštovka - Tichý dialog

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole K. Laštovka. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

vydraženo top
101467. Tichý dialog
Dražba ukončena:28.09.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:110 000 Kč