Karel Laštovka - Sv. Šebestián

Litografie, 64x46 cm. Signováno tužkou vpravo dole K. Laštovka. Volný list.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

108453. Sv. Šebestián
Dražba ukončena:01.02.2024 21:00:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč