Karel Laštovka - Splynutí

Litografie, 35x25 cm. Signováno tužkou vpravo dole s věnováním Karel Laštovka. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

119909. Splynutí
Zbývá:28 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 22:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 000 Kč