Karel Laštovka - Půvabná

Litografie, 48x37 cm. 32/100. Signováno vpravo dole tužkou K. Laštovka. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

21892. Půvabná
Dražba ukončena:19.09.2018 22:05:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč