Karel Laštovka - Láska

Litografie, 34x25 cm, signováno vpravo dole Laštovka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

13708. Láska
Dražba ukončena:26.10.2017 18:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč