Karel Laštovka - Křik

Litografie 12/100, 66x49 cm. Signováno tužkou vpravo dole K. Laštovka. Volný list na sololitové desce krytý plexisklem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

85606. Křik
Dražba ukončena:16.11.2022 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč