Karel Laštovka - Dvě hlavy

Litografie, 63x46 cm, signováno vpravo dole K. Laštovka, paspartovánom, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

8316. Dvě hlavy
Dražba ukončena:23.02.2017 20:18:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč