Karel Laštovka - Dotyk

Litografie, 66x49 cm. Signováno tužkou vpravo dole K. Laštovka. Volný list na sololitové desce krytý plexisklem.

Pozn.: Autorský tisk.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1938 – 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

84291. Dotyk
Dražba ukončena:12.10.2022 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč