Karel Langer

67319. U hospodářského stavení

popis: Olej na kartonu, 31x35 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rám, sklo.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha
Žák AVU (1897-1900; prof. Julius Mařák). Poté pokračoval ve studiu na AVU u R. z Ottenfeldů, u kterého se učil tři roky. Po studiích vycestoval do Dubrovníku a Říma, kde se učil u prof. Beneše Knüpfera. Věnoval se především krajinomalbě. Maluje prosvětlené kvetoucí meze, zahrady a louky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč