Karel Langer - Moře

Akvarel na papíře, 28x38 cm. Signováno vlevo dole K. Langer 1913. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
81399. Moře
Dražba ukončena:27.07.2022 22:05:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč