Karel Langer

60880. Louka za domem

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x40 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rámováno.

o autorovi:
1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 18 000 Kč