Karel Kupka - Žena na louce

Olej na překližce, 20x22 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 1938. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971
Narodil se v Manětíně. Byl žákem Kalvody. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinářství. Inspiroval ho volný krajinný prostor, ojedinělé stromy a zejména les. Ve svém díle se inspiroval převážně krajinou severních Čech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

87471. Žena na louce
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč