Karel Kupka - Žena na louce

Olej na překližce, 20x22 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 1938. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

87471. Žena na louce
Dražba ukončena:04.12.2022 20:23:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč