Karel Kupka - Výhled do kraje

Olej na překližce, 36x50 cm. Signováno vlevo dole Karel Kupka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

34161. Výhled do kraje
Dražba ukončena:27.06.2019 22:10:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč