Karel Kupka - Tatry, Lomnický štít

Olej na desce, 16x19 cm. Signováno vlevo dole. Signatura částečně zakryta rámen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

306261. Tatry, Lomnický štít
Dražba ukončena:29.09.2020 20:07:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč