Karel Kupka - Postupice u Benešova

Olej na překližce, 31x41 cm, signováno vpravo dole Karel Kupka 1942, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

16933. Postupice u Benešova
Dražba ukončena:01.03.2018 20:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč