Karel Kupka - Poslední sníh

Olej na kartonu, 19x24 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 39. Rámováno.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

307785. Poslední sníh
Dražba ukončena:07.03.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč