Karel Kupka - Polní kytice ve váze

Olej na kartonu, 50x37 cm. Signováno vlevo dole Karel Kupka 1939. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971
Narodil se v Manětíně. Byl žákem Kalvody. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinářství. Inspiroval ho volný krajinný prostor, ojedinělé stromy a zejména les. Ve svém díle se inspiroval převážně krajinou severních Čech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

87484. Polní kytice ve váze
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč